Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PRECZ Z ISLAMEM Z POLSKI !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! ICH TRZEBA TEPIC!!!!!!!!!!!!!!! MAM NADZIEJE ZE RZADZACY PULAWAMI SIE NIE ZGODZA NA TO ICH CALE SPOTKANIE!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do wszystkich co mowia ze zle byc ksenofobem... przyjedz do Niemiec i tu zyj to ku$@# porozmawiamy... Islam to juz dla mnie nie religia ale po prostu jakas zaraza... I MAM TO GDZIES ZE MNIE WYZWIECIE... zapraszam na zachod zobaczycie jaki oni maja tu problem z ta "religia"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Brawo Panie starosto!!! Dla Pana Radnego filmik dla poszerzenia horyzontów   http://www.youtube.com/watch?v=sBYX7kk_Sq4   A dla Pana Dudka szereg pytań, które islamiści omijają szerokim łukiem (wyrzucają ze stron) Czy Islam pozwala kłamać i udawać przyjaciół? Co to jest takijja? Ile lat miała żona Mahometa Aisza gdy ją poślubił a ile gdy skonsumował małżeństwo? Czy w Państwach gdzie 90 procent to islam mogę spokojnie chodzić do kościoła i czcić Jezusa Chrystusa? Ile państw muzułmańskich zaakceptowało kartę praw człowieka?(nie mówię o waszej karcie gdzie wszystko musi być zgodne z szariatem). Czy Islam zabrania współżycia z dziewczynkami powyżej lat dziewięciu??? Co wyprawiał Mahomet z niewiernymi w Medinie gdy miał już władzę a jak się zachowywał w Mekce gdzie jego religię wyznawała przede wszystkim rodzina? Co mahomet zrobił z Safiyah i jej rodziną? Co czeka na kobiety w raju-przecież jej mąż dostaje tam 72 czarnookie dziewice??? Czy mahomet jako prorok mógł uprawiać seks z każdą kobietę, która tego chciała? A gdy trafił na brzydką to oddał ją innym?  Tylko proszę o odpowiedź bez taktyki takijja...    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"Muhammad jest posłańcem Boga. Ci, którzy są razem z nim, są gwałtowni wobec niewiernych, a miłosierni względem siebie." (Koran 48,29) I tak to funkcjonuje od 1400 lat. Nie pozwólmy, żeby ta religia pogardy i przemocy rozprzestrzeniła się w Polsce!  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak to powiedział mądry profesor "Nie wszyscy muzułmanie są terrorystami ale wszyscy terroryści są muzułmanami" i tych nam w Polsce nie potrzeba ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przed wojną w Puławach mieszkało 3,6 tys. Żydów, stanowili 40 proc. wszystkich mieszkańców miasta. Korzenie wam wyszły??  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łeb świniaka w miejsce spotkania i po problemie! 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
trzeba wytępić tą plagę zanim się rozprzestrzeni po całym kraju. Nie jestem nie tolerancyjny, ale zobaczcie co wyczyniają te dzikusy w krajach gdzie islam dominuje, posłuchajcie tego o czym mówią imamowie, śmieją się że dajemy im możliwość kulturowego podbijania europy. teraz są mili bo jest ich mało, zobaczcie co się dzieje w szwecji a tam jest ich tylko 3%?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze robicie! Pręcz z tą zaraza. Niech tylko we Wrocławiu spróbują takie coś zrobić. Nie ma tolerancji Dla NICH! NIE JEST RASISTA! PO PROSTU CHCE OBRONIĆ MÓJ PIEKNY KRAJ PRZED TĄ SEKTĄ. TO SĄ ZWIERZĘTA NIE LUDZIE JESTEM Z WAMI PUŁAWIANIE 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówię kim jesteś na podstawie tego, co piszesz. Wiesz, co cechuje rasistów, antysemitów, nazistów? - pisanie anonimowo. Boicie się panicznie własnej toższamości. Panicznie się boicie swoich chorych poglądów, żaden z Was nie podpiszę się pod swoimi nienawistnymi postami z imienia i nazwiska. Żenujące... Nazwałeś mnie zdrajcą, ponieważ szanuję ludzi i nie interesuje mnie ich przynależność rasowa czy religijna. Tak, dla Ciebie każdy, kto nie ma w sobie nienawiści to zdrajca. Ty się boisz Boga?Nie żartuj. Plujesz na ludzi, na niewinnych ludzi, bo mowa tu cały czas o Polakach wyznających Islam. To są Polacy, urodzeni w Polsce. Nikomu nie zrobili krzywdy, nikomu nie ubliżyli a tacy jak Ty na nich plują, nazywają ich mordercai, terrorystami. To jest dla mnie szok! Jak można pomawiać tak ludzi, jak można oceniać ich po wyznaniu. To jest zaprzeczenie człowieczeństwa. Zastanów się, co TY wypisujesz, jakie brednie wygłaszasz i co jest wart Twój rasizm i nazistowski sposób myślenia. Co sobą reprezentujesz, Ty o Bogu piszesz? z tą antychrześcijańską postawą? Plugawisz imię Boga Wszechmogącego swoimi posami, postawą!     Jaw przeciwieństwie do Ciebie nie jestem tchórzliwa i nie boję się swoich poglądów bo wiem, że są one zdrowe. Ty się panicznie boisz napisać, kim jesteś, wolisz anonimowo pluć na ludzi, to świadczy o Tobie. Mnie znajdziesz na facebooku, nie boję się tego, co piszę. Ty się bój, bo się właśnie boisz., Żenujące.
  Niezależnie od poglądów, doceń fakt że mozesz dzis bez zgody męza i burki uzywac komputera i wyrazic je. Mozesz kogos skrytykowac, pochwalic co chcesz.     Jesli cenisz swoją swobode, moze jedna warto dbac o społecznosc która Ci ją umolziwia..    Sprobuj pojechac do np wschodniego Londynu i postąpić podobnie wobec muzułmanina.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przez nienawiść do mniejszości religijnej Puławy stały się ostatnim bastionem neonazizmu w Europie.Wstyd na cały świat. We Francuzkiej telewizji informacyjnej była mowa o tym, że w Polsce, w mieście Puławy mieszkańcy nienawidzą ludzi inego wyznania i na forach internetowych nawołują do ataków na ludzi o innej wierze. Puławom gratuluję rozgłosu, na zawsze staniecie się bastionem neonazizmu. Wstydzę się, że się tu urodziłem...
nie wstydz sie, zacznij podrozowac po swiecie, poznaj go, zamieszkan w muzułmańskiej dzielnicy w Londynie albo Paryżu... moze potem zobaczysz ze warto dbac o kraj który umozliwil Ci taki wlasnie tolerancyjny swiatopogląd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli ktoś nie zauważył islamizacji świata to chyba ma problem ze wzrokiem ;-) Zdanie przeciwników jest tak samo ważne jak zdanie zwolenników! Nie trzeba sugerować się odczuciami Europejczyków, oni też mogą się od nas czegoś nauczyć. Dość już politycznej poprawności i pseudotolerancji podyktowanej jakimiś kompleksami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I dziwicie się, że muzułmanie mają takie sam stosunek do chrześcijan w swoich krajach? Nic złego nie zrobili, a są atakowani. Ja jestem katolikiem. A w prawie polskim jest wolność wyznania. I to szanuję i oczekuję, że w innych krajach ja będę szanowany. Byłem w kilku państwach islamskich i nie zauważyłem by ktoś mnie atakował. Nie zauważyłem też, że w przedstawionej ulotce było cokolwiek nagannego. Chcą się spotkać, to niech się spotykają. Ja nie mam nic przeciwko. 
Mam pytanie - czy będąc w tych państwach publicznie deklarowałeś przynależność do innej niż muzułmańska religii. Np. nosiłeś biblię pod ręką, na miejscu widocznym miałeś krzyżyk, modliłeś się w miejscu publicznym, odwoływałeś się  w trakcie np. spożywania posiłku do znaków i symboli religijnych? Mam nadzieję, że nie bo w innym przypadku miałbyś co najmniej problem z wróceniem na łono ojczyzny. Dowodów aż nadto.  Spróbuj przewieźć do kraju muzułmańskiego Pismo Święte. Nie jestem ani przeciwnikiem ani zwolennikiem. Natomiast uważam, że rzeczony zjazd winien odbywać się tam gdzie muzułmanie mają swoje świątynie, jest ich tam znaczna  ilość. Nie słyszałem natomiast aby w Puławach były jakieś tradycje muzułmańskie. I to jest problem. Jak ktoś kiedyś powiedział - znaj granice Mocium Panie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.mrctv.org/videos/warning-very-graphic-violence-beheading-convert-christian-tunisia   A po zwiększeniu liczebności muzułmanów i zakończeniu dialogu przejdą do praktyki w celu ustanowienia państwa islamskiego- film pokazuje dosłowne szerzenie islamu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze Dziennika Wschodniego powinny być pociągnięte do odpowiedzialności karnej za bierność w szerzeiu nienawiści na tle rasowej,narodowościowej i wyznaniowej. Dzennik Wschodni mając możliwość blokowania i usuwania postów noszących znamiona czynu zabrnionego, nie robi nic. Nie ma żadnej moderacji. Dziennikarze Dziennika Wschodniego doskonale wiedzą, co się tu dzieje, jakie są posty, jak nawołuje się do nienawiści a mimo to spokojnie się temu przyglądają, posty nie są moderowane, nie są usuwane, agresywni użytkownicy czują się bezkarnie. Nigdy nie wezmę już tej "gazety" do ręki i będę namawiał każdego, kto to kiedyś czytał, żeby nigdy już tego nie kupił. Mało tego, zostanie założony profil na facebooku, który będzie bojkotował Dziennik Wschodni za to, że pozwala na szerzenie nienawiści na swoim forum. Bo brak moderacji oznacza przyzwolenie do popełniania przestępstwa jak wyżej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo dobrze ,że protestują ratując nasz kraj przed islamizacją ,żeby nie skończyło się u nas jak w Anglii. A wy ludzie nie bądźcie naiwni i nie wierzcie we wszystko  co mówią  w mediach ISLAM NIE JEST RELIGIĄ  POKOJU POCZYTAJCIE KORAN trzeba im  dać jasno do zrozumienia ,że my tu w Polsce nie chcemy  ani zamieszek(jak w Szwecji) ani morderstw na środku ulicy(jak w Anglii) ani żeby połowę dzieci rodziły muzułmanki(jak w Belgi) wpiszcie w google "3 fazy islamizacji Europy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Władze Dziennika Wschodniego powinny być pociągnięte do odpowiedzialności karnej za bierność w szerzeiu nienawiści na tle rasowej,narodowościowej i wyznaniowej. Dzennik Wschodni mając możliwość blokowania i usuwania postów noszących znamiona czynu zabrnionego, nie robi nic. Nie ma żadnej moderacji. Dziennikarze Dziennika Wschodniego doskonale wiedzą, co się tu dzieje, jakie są posty, jak nawołuje się do nienawiści a mimo to spokojnie się temu przyglądają, posty nie są moderowane, nie są usuwane, agresywni użytkownicy czują się bezkarnie. Nigdy nie wezmę już tej "gazety" do ręki i będę namawiał każdego, kto to kiedyś czytał, żeby nigdy już tego nie kupił. Mało tego, zostanie założony profil na facebooku, który będzie bojkotował Dziennik Wschodni za to, że pozwala na szerzenie nienawiści na swoim forum. Bo brak moderacji oznacza przyzwolenie do popełniania przestępstwa jak wyżej.
 
(...)
 
Władze Dziennika Wschodniego powinny być pociągnięte do odpowiedzialności karnej za bierność w szerzeiu nienawiści na tle rasowej,narodowościowej i wyznaniowej. Dzennik Wschodni mając możliwość blokowania i usuwania postów noszących znamiona czynu zabrnionego, nie robi nic. Nie ma żadnej moderacji. Dziennikarze Dziennika Wschodniego doskonale wiedzą, co się tu dzieje, jakie są posty, jak nawołuje się do nienawiści a mimo to spokojnie się temu przyglądają, posty nie są moderowane, nie są usuwane, agresywni użytkownicy czują się bezkarnie. Nigdy nie wezmę już tej "gazety" do ręki i będę namawiał każdego, kto to kiedyś czytał, żeby nigdy już tego nie kupił. Mało tego, zostanie założony profil na facebooku, który będzie bojkotował Dziennik Wschodni za to, że pozwala na szerzenie nienawiści na swoim forum. Bo brak moderacji oznacza przyzwolenie do popełniania przestępstwa jak wyżej.
Ale jak muzłumanie nawołują do zabijania niewiernych czyli między innymi ciebie idioto (no chyba że też wyznajesz tę ideologię) to jest dobrze ??? jak od nich z ust płynie masa nienawiści to też jest dobrze ??? Ludzie przestańcie się dawać robić w karola islam to nie religia to ideologia taka sama jak nazim i faszyzm.
Ostatnio edytowany 5 czerwca 2013 r. o 21:25
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie narzucajcie swoich poglądów innym! To nie ma sensu nie przekona się do swoich poglądów wszystkich.   Proponuję porzucić dotychczasowe spory! Stanąć razem naprzeciw zagrożeniu jaki pojawiło się w Europie i puka do naszych drzwi. Nie bójcie się że nazwani będziecie faszystami ,lepsze to niż  późniejsza wojna domowa! Nie wiem jaka jest droga dla Francji czy UK? Historia lubi się powtarzać i jeśli tak dale pójdzie Europa może w przyszłości pogrążyć się maskarą jaka miała miejsce na Bałkanach!!!! Tolerancja tak ale w obie strony! Lepiej dla nas jak i dla muzułmanów jeśli nie będziemy mieszkać razem ,zwłaszcza że nikt za sobą nie tęsknił by ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BEZLITOSNY I KRWAWY CHRZEŚCIJANIZM !!!Irlandia już nie ujrzy, jak jej ,,obywatele katolicy’’ przez dwa miesiące ofiarowują Bogu ,,obywateli protestantów’’, grzebiąc ich żywcem, wieszając matki na szubienicach, przywiązując córki matkom do szyi i patrzą, jak one razem oddają ducha, otwierając brzuchy ciężarnych kobiet, aby wyciągnąć na pół ukształtowane dzieci i dać je na pożarcie wieprzom i psom, wkładają sztylet w rękę skrępowanych więźniów i kierują ich ramię w pierś żon, ojców, matek, córek, w mniemaniu, że czynią z nich zbrodniarzy, matkobójców, czy dzieciobójców, że wycinając w pień wszystkich skazują tym samym wszystkich na wieczne potępienie…Aż strach pomysleć,że w tym kraju Jan Pawel II [Karol Wojtyla ]-pobieral nauki KrK.Czy Jezus nie kazał nastawiac policzki?A przecież chrześcijaństwo miało być lepsze od pogaństwa.Jednakże w całej historii kościoła poznajemy okrutnych biskupów, rozwiązłych papieży czy żądnych władzy patriarchów… Tendencją religii chrześcijańskiej, która spowodowała największą ilość masakr, było jej dążenie do stania się religią uniwersalną." I powiedziałbym nawet ze - totalitarną - obejmującą wszystkie dziedziny życia i wszystkich ludzi zamieszkujących obszar chrześcijańskiego „imperium". Jeśli chrześcijaństwo miało być lepsze niż pogaństwo, to dlaczego w ciągu wieków popełniło tak wiele okrucieństw?Dlaczego na rozkaz Kościoła skazano na śmierć ponad 9 milionów czarownic, w większości starych kobiet? W żadnej innej części świata nie prowadzono krwawszych wojen i żadna inna część świata nie była miejscem wojen niosących większe spustoszenie, jak te, które początek brały na chrześcijańskim zachodzie. Dlaczego konkwistadorzy w ciągu 40 lat ewangelizacji Ameryki Południowej wymordowali ponad 12 milionów Indian? Dlaczego Kościół katolicki krzewił i nadal krzewi antysemityzm...? Dlaczego w barbarzyńskim chrześcijaństwie, blisko powiązanym ze świecką polityką, władzę dzierżyli ludzie, których doczesne aspiracje miały mało wspólnego z duchem czy nawet literą chrześcijaństwa?Od IV wieku chrześcijaństwo stało się religią nie tylko maluczkich, ale przede wszystkim Kościołem i organizacją ,,wielkich tego świata’’. Od czasów Konstantyna Wielkiego hierarchia Kościoła, działając wspólnie z administracją cesarstwa była jedną z głównych sił podtrzymujących ustrój niewolniczy.Państwo pomagało Kościołowi w trzebieniu heretyków a Kościół wspierał państwo w zwalczaniu rozmaitych niezadowolonych ze swego losu rebeliantów… heretyków….Rządne chciwej władzy chrześcijaństwo nie wahało się na przestrzeni dziejów zachodu używać wszelkiej przemocy, gdy przychodziło forsować własną doktrynę wbrew oporowi stawianemu przez tych, którzy wiary chrześcijańskiej nie podzielali". Religijne hasła często były tylko pretekstem, a prawdziwe motywacje - zupełnie nie sakralne czyli takie jak ; zgarnięcie ziem, mienia, łamanie oporu wobec władzy - ale nie wobec Pana Boga !!!Teologiczne hasła kościoła często służyły mu wyłącznie jako zasłona dymna dla rozgrywek czysto politycznych; kościół nieustannie walczył o władzę i bogactwo aż do dzisiaj. I nic się w tej materii nie zmienilo.Być może przybrało bardziej zakamuflowane i skryte formy działania.Przyjrzyjmy się z nieco innej strony kościołowi chrześcijaństwa na przestrzeni ponad tysiąca lat aż do dnia dzisiejszego. Można dojść do bardzo ciekawych i zastanawiających wniosków i refleksji…
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co takiego ma nam Crzescijanstwo RZYMSKO-KATOLICKIE DO ZAOFEROWANIA?-KRWAWE RECE?W CZYM SA LEPSI CHRZESCIJANIE W LICHWIE I KRUCJATACH?-ach szkoda slow, swoje nie znacie a cudze ganicie -WSTYD!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...